KSM
Spółka KSM została założona w 1993 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją materiałów i maszyn do produkcji obuwia i galanterii skórzanej. Współpracujemy z najbardziej znanymi na rynku obuwnicznym producentami z Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Słowenii i Włoch. Celem, który konsekwentnie realizujemy od początku działalności firmy, jest zapewnienie klientom towarów i usług na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz materiałów – od materiałów podpodeszwowych, poprzez termoplastyczne, podszewkowe, międzypodszewkowe, zapiętkowe, aż do ociepleniowych, jak również pianki, kleje, taśmy wzmacniające, gwoździe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria: stal wykrojnikową, kloce do wycinarek, szczotki do drasania, folię do stemplowania, itp. Oferta jest na tyle zróżnicowana, aby każdy producent mógł dostosować ją do swoich potrzeb w zależności od rodzaju i klasy produkowanego obuwia.

Również oferta maszyn jest niezwykle bogata. Jesteśmy przedstawicielem włoskich firm: Sabal Group, Barrera, Ormac, Fenix. Posiadamy także duży magazyn maszyn używanych, remontowanych przez naszych techników oraz świadczymy usługi serwisowe.

Chcąc zapewnić klientom możliwie największy dostęp do naszej oferty powstały oddziały firmy w Częstochowie, Chełmie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Slupsku. Dzięki temu zaopatrujemy producentów we wszystkich częściach kraju oraz poza jego granicami.

Zapraszamy do współpracy.